Rajdowy Abarth 500 R3T - testy na torze Delta w Polskiej Nowej Wsi
Rajdowy Abarth 500 R3T - testy na torze Delta w Polskiej Nowej Wsi
W ostatnim okresie poprzedzającym udział w WOŚP nasz zespół zoorganizował testy połaczone z przejazdami zapoznawczymi dla osób które obdarzyły szczególnym wsparciem nasz zespół, wielokrotnie poświęcając swój cenny prywatny czas.

 

Ponad 18 osób miało możliwość pokonania odcinka długości ponad 4 km siedząć na prawy fotelu rajdowego Abartha R3T za którego kierownicą zasiadał Robert Halicki.Dla wielu osób było to bezcenne doświadczenie, wręcz spełnienie marzeń w postaci jazdy prawdziwym samochodem rajdowym.

 

Odcinek był tak skonfigurowany, że uczestnicy mogli się zapoznać zarówno z efektami przyspieszeń jakie daje tak profesjonalna rajdówka jak i pokonywanie krętych, ciasnych partii.Abarth 500 R3T- Dla wielu efekty przeciążeń były odczuwane przez kilka dni :-)
Abarth 500 R3T- Dla wielu efekty przeciążeń były odczuwane przez kilka dni :-)
Pierwsza część uczestników jeżdziła za dnia, o pozostała część mogła podziwiać możliwości samochodu rajdowego samochodu już po zmroku, przy włączonej "elektrowni". Na każdego czekała ciepła kawa, jednak jak się okazało po spędzeniu tych chwil w samochodzie rajdowym wszyscy byli tak rozgrzani iż ciepła kawa im była nie potrzebna.

 

Nie brakowało także spektakularnych przejazdów na trzech czy nawet dwóch kołach!. Dla Roberta były to zarazem cenne kilometry które pozwoliły znowu na lepsze zapoznanie się z możliwościami samochodu, co potwierdzało się w czasach gdyż był wstanie poprawić się na tym odcinku w stosunku do pierwszych przejazdów o 4 sekundy mimo jazdy już po zmroku.

 

Dla wielu była to do tej pory najszybsza jazda samochodem po zmroku
Dla wielu była to do tej pory najszybsza jazda samochodem po zmroku
Cieszymy się, że ten nasz wspólny czas i tak przyjemny Event przyczynił się to spełnienia Waszych marzeń. Dziękujemy z całego serca właścicielom ośrodka szkoleniowego Delta za udostępnienie terenu.

 

Ze swojej strony zapraszamy osoby które chciały by wziąść udział w doskonaleniu techniki jazdy, poznania bezpiecznych technik wychodzenia z drogowych opresji do zgłaszania się do Centrum Szkolenia Kierowców - Delta kontakt, gdyż naprawde warto! Dziekujemy także wszystkim za przybycie i zapraszamy do kibicowania naszej załodze Robert Halicki - Tomasz Tkacz w nadchodzącym sezonie Rajdowego Pucharu Polski 2013.

Kontakt Motul