Tuning LPG naszego autorstwa dla silnika 1.4 Turbo Multiair dał efekt z 205 KM na benzynie 100 oktan na 221 KM przy LPG
Czytaj więcej...
Nasza autorska  usługa Tuning LPG opracowana została z myślą o tych klientach którzy chcą dysponować w swoim samochodzie po tunignu znacznie lepszymi osiągami niż jest to możliwe do osiągniecia na benzynie 100 (czy 102) oktany. Tak, to Nie pomyłka ani chwyt marketingowy! Takie są fakty, gdyż opracowaliśmy, przetestowaliśmy i wdrożyliśmy w życie technologię tuningu która pozwala osiągać na paliwie gazowym lepsze efekty niż na wysoko oktanowej benzynie. Jest to poziom ok 10-15%. Zatem bardzo odczuwalny w użytkowaniu. Ponadto jest to usługa bazująca na naszej sprawdzonej technologii motorsportowej przeniesionej do użytku na drogę.

Usługa LPG Performance to pełna technicznie bez oszukiwania czy owijania w bawełnę nastawiona na bezpieczeństwo i gwarantowany efekt
Czytaj więcej...
Nasza (autorska) usługa LPG Performance opracowana została dla tych klientów którzy chcą znacząco zmniejszyć koszty eksploatacji swoich samochodów, po prostu bezpiecznie jeździć taniej niż na benzynie przy posiadaniu lepszych osiągów, braku problemów niż dzieje się to powszechnie na rynku. Niestety na rynku nacisk na TANIEJ spowodował, że producenci, zakłady montujące przyjęły priorytet „ NISKA CENA = WIĘKSZA ILOŚĆ SPRZEDANYCH INSTALACJI - SZYBKI CZAS MONTAŻU = WIĘKSZA ILOŚĆ ZAMONTOWANYCH INSTALACJI = WIĘKSZY ZYSK.

Samochód podczas diagnostyki pracy silnika i instalacji gazowej w fazie lotnej
Czytaj więcej...
W drodze naszego odkrycia Prawy o LPG, światowego odkrycia w zakresie samozapłonów (LSPI i SPI) w silnikach m.in zasilanych LPG, skutków a zarazem minimalizowania usuwania tego destrkcyjnego zjawiska wykonujemy na bieżąco diagnostyki obciążeniowe, eskpertyzy techniczne w tym zakresie. Dlatego zanim dowiesz się, że montaż instalacji LPG, w formie powszechnej na rynku jest Nie pełny technicznie (mimo posiadania na takowe instalacje homologacji) zapoznaj się z poniższymi informacjami.

To wszystko ma na celu uświadomienie Tobie, że jest możliwość aby Twój samochód poprawnie i bezpiecznie działał na instalacji LPG. Jednak aby to osiągnąć wymagane jest w pełni techniczne działanie, krok po kroku z wykorzystaniem wiedzy inżynierii konstrukcyjnej, motorsportowej a nie powszechnie dostępnej na rynku, nawet u samych producentów tychże instalacji.

Zakład montujący jak i producent instalacji twierdzą, że montaż został wykonany poprawnie
Czytaj więcej...
Przypadek jakich tysiące po dziś dzień jeździ po drogach… 
Niestety często arogancja jak i nie uczciwość instalatorów LPG potrafi nie znać granic. Szacunek zarazem dla tych którzy działają w pełni technicznie ... choć tych to trzeba ze świeczką szukać. Użytkownik młodego samochodu Dodge Journey silnikiem 2.4 benzyna z bardzo małym przebiegiem po 5000 km od zamontowania instalacji LPG trafił do nas. Cel prosty - zweryfikowanie pracy tego silnika po zamontowaniu instalacji LPG. Powód: spalanie LPG w mieście 16-19 litrów, benzyny 11 litrów.

Abarth 500X 1.4 Turbo z mocą 220 KM na LPG! Opcja Tuning LPG naszego autorstwa.
Czytaj więcej...
LPG to po dziś dzień uważane było za paliwo biednych. To fałsz. To paliwo daje lepsze efekty niż paliwa Premium 100 czy 102 oktany !!! Zanim wyjaśnimy dlaczego zapoznaj się z przedstawionymi informacjami.

Jeżeli masz samochód z już zamontowaną instalacją LPG, chcesz skorzystać z usług montażu LPG wg opcji dostępnych do tej pory na rynku lub po prostu chcesz skorzystać z technologii TUNING LPG naszego autorstwa to PRZECZYTAJ TO KONIECZNIE! 

Kontakt Motul