Załóż swoje konto!
Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot)...

Co to jest Powerbox  a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Co to jest Powerbox a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Powerboxy (moduły mocy) to kategoria produktów, których idea opiera się na modyfikacji sygnałów...

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas charytatywnych przejazdów naszego rajdowego Abarth-a R3T!

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas charytatywnych przejazdów naszego rajdowego Abarth-a R3T!

Ponad 20 osób które wsparły swoimi datkami Opolską WOŚP miało możliwość bardzo szybkiego...

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 200 KM z DPF – możliwa seryjnie niższa moc to mit czy prawda? + WYKRES

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 200 KM z DPF – możliwa seryjnie niższa moc to mit czy prawda? + WYKRES

Mitsubishi Pajero z silnikiem 3.2 DID 200 KM z filtrem cząstek stałych DPF faktycznie potrafią...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Jak zwiekszyć bezpiecznie wydajność systemu Common-Rail np:Denso czy Pompowtryskiwaczy VAG?

System wtryskowy Common-Rail Denso
System wtryskowy Common-Rail Denso
Nasz zespół oferuje już od teraz dla klientów indywidualnych jak i firm zewnętrznych zwiększanie wydajności układów wtryskowych systemów Common-Rail oraz Pompowtryskiwacze VAG. Poprzez swoje doświadczenie zdobyte w szeregu prowadzonych długoletnich badaniach w naszych ośrodkach badawczo-rozwojowych, doświadczeniach zdobytych w wyscigach długodystansowych wykonyjemy efektywne zwiększenie wydajności układu wtryskowego co pozwala na znaczne poprawienie osiągów silnika. W przypadku silników VAG korzystniejsze pompowtryskiwacze pozwalaja na osiaganie np: w silniku 1.9 Tdi średnio 80 KM z jednego cylindra. W przypadku systemu Common-Rail...

możliwości zwiększenia wydajności tego układu oferujemy na kilka etapów. W tym przypadku można skorzystać z usługi poprawiajac wydajność o 15, 20,40, czy nawet o 100 % (zaleznie od wersji PD), pozwalając na uzyskiwanie znacznie wyższych ciśnień niż seryjnie w zakresie od 1200 - 6500 obrotów.

Usługi poprawienia czy wyrównania wydajności układu wtryskowego na poziomie 15-20 % skierowana jest głównie dla użytkowników samochodów zasilanych systemem Denso.

Co więcej, wiele silników zasilanych systemem Denso posiada wadę fabryczną w postaci zbyt dużych pulsacji w układzie Common-Rail w tym samych wtryskiwaczy czy powstawania tzw. "wewnętrznego wycieku". Dlatego w wielu samochodach które są wyposażone w silniki zasilane tym systemem zaleca sie wykonanie modernizacji elektronicznej wraz z usunięciem tej wady np: Nissan Navara 2.5 Dci.

Ponadto producenci samochodów japońskich wielokrotnie biorą olbrzymi zapasa bezpieczeństwa w zalezności od rynku na który trafi samochodów sprawiając, że np: Toyota 2.2 D-Cat zakupiona i użytkowana w Polsce może się cechować niższymi, a nawet znacznie niższymi parametrami niż taki sam model zakupiony np: w Austrii czy Niemczech.

Przyczyną tego w przypadku naszego kraju jest niestety wielokrotnie "inna jakość" np: paliw, dlatego w przypadku bardzo czułych silników 2.2 D-CAT zaleca się stosowanie paliwa ze sprawdzonych stacji, w tym przypadku wielu klientom bardzo sprawdzają się dwa najwyższe rodzaje paliwa ze stacji BP oraz Shell.

Wracając do usługi jest ona oferowana dla klientów uzytkujacych swoje samochodu do codziennej jazdy i cechuje się normalna eksloatacją.

Dzięki takiej ponownej optymalizacji działania układu, jego korzystniejsza wydajność , lepsza stabilność pracy pozwala uzyskać wraz z tuningiem elektronicznym znaczacy wzrost mocy i momentu. Ponadto poprawia się takze ich kultura pracy. Poniże przykładowe wersje:

- Nissan Navara i Pathfinder 2.5 Dci wersje 171 oraz 174 KM  - moc ok 215 KM,
- Toyota Hilux 2.5 D4D 102 KM - moc ok. 145 KM
- Toyota Hilux 2.5 D4D 120 KM - moc ok. 160 KM
- Toyota 2.2 D4D D-Cat 177 KM - moc ok. 210-220 KM
- Mitsubishi Pajero 3.2 DiD CR wersja 170 KM - moc ok 210 KM
- Mazda 6 2.0 D CR 140 KM - ok. 175-180 KM

Podane powyżej przyrosty są oczywiście orientacyjne gdyż są uzależnione od seryjnej sprawności danego egzemplarza jak i początkowych jego parametrów.( jako bazę przyjeto dane podawane przez producentów)

Ponadto w niektóry egzemplarzach wyposażonych w filtry cząstek stałych DPF np: Mitsubishi Pajero 3.2 DID DPF czy Toyota 2.2 D-CAT, Lexus IS 220D uzyskanie odpowiedniego w/w poziomu parametrów jest dopiero mozliwe po usunięciu w/w filtra. Uchybienia w działaniu tego układu można zaobserować już nawet na seryjnych ustawieniach poprzez "himeryczne" zachowanie się silnika w zalezności od panujacych temperatur, obciażenia, ciśnień czy jakości paliwa. Jest to spowodowane bardzo duzymi róznicami w pracy pomiedzy egzemplarzami i sprawnościami tychże układów. Aktualnie prace nad usuwanie fitrów cząstek stałych w w/w samochodach japońskich nadal trwaja.

Oczywiście oferujme także pełna game tuningu elektronicznego (także dla samochodów na gwarancji) dla silników zasilanych wymagającym systemem wtryskowym Denso dla samochodów marek europejskich i japońskich.

Więcej informacji na temat tego rodzaju u sługi otrzymasz kontaktując się z naszym ekspertem - Robert Halicki tel. 694266738

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.