Załóż swoje konto!
Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Trudności z podjazdem pod górę? Brakuje mocy na trasie? Drżenie serca przy tankowaniu na stacji...

Czy w silniku wolnossącym Porsche ze skrzynią PDK można poprawić efektywnie moc i moment? Chip tuning Porsche Cayman 3.4 DFI

Czy w silniku wolnossącym Porsche ze skrzynią PDK można poprawić efektywnie moc i moment? Chip tuning Porsche Cayman 3.4 DFI

Silniki Porsche uważane przez wielu za już mocne seryjnie posiadają jednak jeszcze potencjał do...

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

 Czy jest możliwe aby jeżdzić przyjemniej i zarazem oszczędzać na paliwie?.Tak, gdyż silnik...

Zastanawiając się czy zwiększyć moc poszły z rura tysiące litrów paliwa – zwiększenie mocy Claas Ares 836 RZ, przeczytaj dlaczego! + WYKRES

Zastanawiając się czy zwiększyć moc poszły z rura tysiące litrów paliwa – zwiększenie mocy Claas Ares 836 RZ, przeczytaj dlaczego! + WYKRES

Znajoma spółdzielnia rolnicza właściciela tego Claas-a już 3 lata temu wykonała optymalizację...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Jak zwiekszyć bezpiecznie wydajność systemu Common-Rail np:Denso czy Pompowtryskiwaczy VAG?

System wtryskowy Common-Rail Denso
System wtryskowy Common-Rail Denso
Nasz zespół oferuje już od teraz dla klientów indywidualnych jak i firm zewnętrznych zwiększanie wydajności układów wtryskowych systemów Common-Rail oraz Pompowtryskiwacze VAG. Poprzez swoje doświadczenie zdobyte w szeregu prowadzonych długoletnich badaniach w naszych ośrodkach badawczo-rozwojowych, doświadczeniach zdobytych w wyscigach długodystansowych wykonyjemy efektywne zwiększenie wydajności układu wtryskowego co pozwala na znaczne poprawienie osiągów silnika. W przypadku silników VAG korzystniejsze pompowtryskiwacze pozwalaja na osiaganie np: w silniku 1.9 Tdi średnio 80 KM z jednego cylindra. W przypadku systemu Common-Rail...

możliwości zwiększenia wydajności tego układu oferujemy na kilka etapów. W tym przypadku można skorzystać z usługi poprawiajac wydajność o 15, 20,40, czy nawet o 100 % (zaleznie od wersji PD), pozwalając na uzyskiwanie znacznie wyższych ciśnień niż seryjnie w zakresie od 1200 - 6500 obrotów.

Usługi poprawienia czy wyrównania wydajności układu wtryskowego na poziomie 15-20 % skierowana jest głównie dla użytkowników samochodów zasilanych systemem Denso.

Co więcej, wiele silników zasilanych systemem Denso posiada wadę fabryczną w postaci zbyt dużych pulsacji w układzie Common-Rail w tym samych wtryskiwaczy czy powstawania tzw. "wewnętrznego wycieku". Dlatego w wielu samochodach które są wyposażone w silniki zasilane tym systemem zaleca sie wykonanie modernizacji elektronicznej wraz z usunięciem tej wady np: Nissan Navara 2.5 Dci.

Ponadto producenci samochodów japońskich wielokrotnie biorą olbrzymi zapasa bezpieczeństwa w zalezności od rynku na który trafi samochodów sprawiając, że np: Toyota 2.2 D-Cat zakupiona i użytkowana w Polsce może się cechować niższymi, a nawet znacznie niższymi parametrami niż taki sam model zakupiony np: w Austrii czy Niemczech.

Przyczyną tego w przypadku naszego kraju jest niestety wielokrotnie "inna jakość" np: paliw, dlatego w przypadku bardzo czułych silników 2.2 D-CAT zaleca się stosowanie paliwa ze sprawdzonych stacji, w tym przypadku wielu klientom bardzo sprawdzają się dwa najwyższe rodzaje paliwa ze stacji BP oraz Shell.

Wracając do usługi jest ona oferowana dla klientów uzytkujacych swoje samochodu do codziennej jazdy i cechuje się normalna eksloatacją.

Dzięki takiej ponownej optymalizacji działania układu, jego korzystniejsza wydajność , lepsza stabilność pracy pozwala uzyskać wraz z tuningiem elektronicznym znaczacy wzrost mocy i momentu. Ponadto poprawia się takze ich kultura pracy. Poniże przykładowe wersje:

- Nissan Navara i Pathfinder 2.5 Dci wersje 171 oraz 174 KM  - moc ok 215 KM,
- Toyota Hilux 2.5 D4D 102 KM - moc ok. 145 KM
- Toyota Hilux 2.5 D4D 120 KM - moc ok. 160 KM
- Toyota 2.2 D4D D-Cat 177 KM - moc ok. 210-220 KM
- Mitsubishi Pajero 3.2 DiD CR wersja 170 KM - moc ok 210 KM
- Mazda 6 2.0 D CR 140 KM - ok. 175-180 KM

Podane powyżej przyrosty są oczywiście orientacyjne gdyż są uzależnione od seryjnej sprawności danego egzemplarza jak i początkowych jego parametrów.( jako bazę przyjeto dane podawane przez producentów)

Ponadto w niektóry egzemplarzach wyposażonych w filtry cząstek stałych DPF np: Mitsubishi Pajero 3.2 DID DPF czy Toyota 2.2 D-CAT, Lexus IS 220D uzyskanie odpowiedniego w/w poziomu parametrów jest dopiero mozliwe po usunięciu w/w filtra. Uchybienia w działaniu tego układu można zaobserować już nawet na seryjnych ustawieniach poprzez "himeryczne" zachowanie się silnika w zalezności od panujacych temperatur, obciażenia, ciśnień czy jakości paliwa. Jest to spowodowane bardzo duzymi róznicami w pracy pomiedzy egzemplarzami i sprawnościami tychże układów. Aktualnie prace nad usuwanie fitrów cząstek stałych w w/w samochodach japońskich nadal trwaja.

Oczywiście oferujme także pełna game tuningu elektronicznego (także dla samochodów na gwarancji) dla silników zasilanych wymagającym systemem wtryskowym Denso dla samochodów marek europejskich i japońskich.

Więcej informacji na temat tego rodzaju u sługi otrzymasz kontaktując się z naszym ekspertem - Robert Halicki tel. 694266738

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.