Załóż swoje konto!
Już od teraz w naszym nowym obiekcie w Opolu pomiary mocy na profesjonalnej stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 4x4!

Już od teraz w naszym nowym obiekcie w Opolu pomiary mocy na profesjonalnej stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 4x4!

Od teraz u nas w Opolu dokonujemy pomiarów mocy samochodów osobowych i dostawczych na hamowni...

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot)...

Co to jest Powerbox  a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Co to jest Powerbox a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Powerboxy (moduły mocy) to kategoria produktów, których idea opiera się na modyfikacji sygnałów...

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

 Czy jest możliwe aby jeżdzić przyjemniej i zarazem oszczędzać na paliwie?.Tak, gdyż silnik...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

44tuning Rally Team na Facebook - znajdziesz tam najnowsze informacje z życia zespołu!

Czytaj więcej: 44tuning Rally Team na Facebook - znajdziesz tam najnowsze informacje z życia zespołu!
Zespół 44tuning Rally Team - strona na Facebook
Uruchomiona została oficjalna strona zespołu rajdowego 44tuning Rally Team na Facebook dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzania jej, gdyż na niej bedą umieszczane aktualne wiadomości z życia zespołu: przygotowania, testy, informacje, wyniki, zdjęcia i filmy.

 

Zarazem chcemy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do jego powstania, za pomoc w przygotowaniach do sezonu, w przygotowaniach samochodu i za całokształt pomocy włożonej w postanie i działanie zespołu.

 

Niech energia włożona w to przedsięwzięcie jako pomnożona do Was powraca. Oficjalna Strona Zespołu tutaj: 44tuning Rally Team - Facebook.

44tuning Rally Team zaprasza na 41 Rajd Świdnicki Krause który jest pierwszą eliminacją Rajdowego Pucharu Polski z udziałem naszej załogi!

Czytaj więcej: 44tuning Rally Team zaprasza na 41 Rajd Świdnicki Krause który jest pierwszą eliminacją Rajdowego...
41 rajd Świdnicki Krause
44tuning Rally Team zaprasza wszystkich pasjonatów sportów samochodowych na 41 Rajd Świdnicki Krause który odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia. W niedzielę 14 kwietnia zostanie rozegranych 6 odcinków specjalnych o łącznej długości ok. 80 km w tym kultowy już odcinek Rościszów - Walim. Nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) Tomasz Tkacz (pilot) startuje w klasie RPP-5 samochodem Abarth 500 R3T i ich planem jest zbieranie doswiadczeń tym nowym samochodem wraz z uzyskaniem jak najlepszej pozycji w klasie i klasyfikacji Generalnej. Samochód został aktualnie przygotowany w naszym serwisie w Kępie k/Opola do nowego sezonu wraz z wykonaniem go w specyfikacji na specyficzne polskie odcinki specjalne. Zapraszamy wszystkich do kibicowania aktualnie jedynej załodze z Opolszczyzny biorącej czynny udział w Rajdowym Pucharze Polski. Program Rajdu - informacja tutaj

Piszą o nas w prasie branżowej! Nasz czerwono-żółty i dziki w pełni rajdowy Abarth 500 R3T w najnowszym numerze magazynu WRC!

Czytaj więcej: Piszą o nas w prasie branżowej! Nasz czerwono-żółty i dziki w pełni rajdowy Abarth 500 R3T w...
W najnowszym numerze WRC znajdziecie wiele informacji o naszym Abarth-cie 500 R3T
W aktualnym i najnowszym numerze, dokładnie 137 - Magazynu Rajdowego WRC na stronie 60. możecie znaleść obszerny artykuł, który poświecony jest nowince rajdowej jaką jest nasz firmowy Abarth 500 R3T. Ciekawe ujęcia techniczne, opis historii samochodu, wiele informacji technicznych znajdziecie w tym 6 stronicowym artykule przygotowanym przez redaktora Bartosza Głowackiego. Zatem zapraszamy wszystkich chętnych do nabycia najnowszego numeru WRC.

pdfAbartth 44tuning.pl w WRC

Korzystając z okazji dla czytelników Magazynu WRC którzy nabędą aktyalny numer i zgłoszą się do nas na wykonanie usług otrzymają specjalny okazyjny rabat w wysokości 100 zł na tuning oraz 50 zł na pomiary na hamowni. Prosimy zabrać magazyn ze sobą!

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas charytatywnych przejazdów naszego rajdowego Abarth-a R3T!

Czytaj więcej: Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas...
Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu - Abarth 500 R3T w akcji fot. Roman Baran
Ponad 20 osób które wsparły swoimi datkami Opolską WOŚP miało możliwość bardzo szybkiego podróżowania na fotelu pilota w pełni rajdowym samochodem czyli Abarth-em 500 R3T. Trzeba dodać, że nasza załoga Robert Halicki i Tomasz Tkacz startowała właśnie tym samochodem w Jubileuszowej 50 Barbórce Warszawskiej. W tym sezonie 2013 będzie brała udział w Rajdowym Pucharze Polski.

 

Wracając do przejazdów pod opolskim centrum handlowym Karolnika dla wielu był to pierwsze chwile w życiu spędzone w pospolicie nazywanym przez rajdowców "kuble" czyli w fotelu kubełkowym.

Czytaj więcej: Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas...

Spełnienie marzeń czyli przejazd na prawym fotelu podczas testów jadowego Abarth-a 500 R3T na torze Delta!

Czytaj więcej: Spełnienie marzeń czyli przejazd na prawym fotelu podczas testów jadowego Abarth-a 500 R3T na...
Rajdowy Abarth 500 R3T - testy na torze Delta w Polskiej Nowej Wsi
W ostatnim okresie poprzedzającym udział w WOŚP nasz zespół zoorganizował testy połaczone z przejazdami zapoznawczymi dla osób które obdarzyły szczególnym wsparciem nasz zespół, wielokrotnie poświęcając swój cenny prywatny czas.

 

Ponad 18 osób miało możliwość pokonania odcinka długości ponad 4 km siedząć na prawy fotelu rajdowego Abartha R3T za którego kierownicą zasiadał Robert Halicki.Dla wielu osób było to bezcenne doświadczenie, wręcz spełnienie marzeń w postaci jazdy prawdziwym samochodem rajdowym.

 

Odcinek był tak skonfigurowany, że uczestnicy mogli się zapoznać zarówno z efektami przyspieszeń jakie daje tak profesjonalna rajdówka jak i pokonywanie krętych, ciasnych partii.

Czytaj więcej: Spełnienie marzeń czyli przejazd na prawym fotelu podczas testów jadowego Abarth-a 500 R3T na...

Chcesz zasiąść na fotelu pilota? Nasz rajdowy Abarth 500 R3T z kierowcą Robertem Halicki jeździ dla WOŚP w Opolu!

Czytaj więcej: Chcesz zasiąść na fotelu pilota? Nasz rajdowy Abarth 500 R3T z kierowcą Robertem Halicki jeździ...
Rajdowy Abarth 500 R3T będzie jeździł dla Opolskiej WOŚP
Jutro 13 stycznia w Niedzielę ok. godziny 10.00 na Opolskim Rynku podczas 21 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można zobaczyć prawdziwy rajdowy samochód którym nasza załoga Robert Halicki (kierowca) Tomasz -Tkacz (pilot) jechała w Kryteriów Asów na Karowej podczas 50 Barbórki Warszawskiej.

 

Po czasie przewidzianym dla mediów samochód przemieści się pod Opolskie Centrum Handlowe Karolinka gdzie kilku szczęśliwców którzy zasilą "puszkę WOŚP" będzie mogło zasiąść na fotelu pilota i przejechać się po "prawej stronie". Za kierownicą oczywiście zasiądzie Robert Halicki który w tym roku planuje starty tym samochodem w Rajdowym Pucharze Polski. Dla jeszcze  nie wtajemniczonych Abarth 500 R3T to w pełni profesjonalnie wyposażony samochód rajdowy, jedyny taki egzemplarz w Polsce posiadający moc prawie 220 KM i prawie 400 Nm. ZAPRASZAMY!

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

Czytaj więcej: Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na...
Nasza załoga R.Halicki T.Tkacz jadąca Abarth-em 500 R3T podczas 50 Barbórki Warszawskiej - odcinek Bemowo
W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot) jadąca w 50 Barbórce Warszawskiej Abarth-em 500 R3T zajęła bardzo wysokie 5 miejsce w swojej klasie samochodów o pojemności do 2 litrów. Dzięki tej pozycji zakwalifikowała się do kultowego odcinka nocnego na ulicy Karowej.

 

Należy dodać, że nasza załoga była jedną z sensacji tego rajdu gdyż do przedostatniego odcinka specjalnego była na 2 miejscu w klasie tuż za aktualnym mistrzem Polski jadącym znacznie mocniejszym Citroenem DS3 R3T iż aż na 32 pozycji w klasyfikacji generalnej...

Czytaj więcej: Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na...

44tuning wprowadza nowość na polski rynek rajdowy, prezentacja Abarth-a 500 R3T przed startem w 50 Barbórce w fabrycznym salonie Abart-a w Warszawie! + Video

Czytaj więcej: 44tuning wprowadza nowość na polski rynek rajdowy, prezentacja Abarth-a 500 R3T przed startem w...
Prezentacja Abarth-a 500 R3T w fabrycznym salonie Fiat - Abarth w Warszawie
W środę 28 grudnia 2012 salonie Abarth w Warszawie odbyła się wczoraj prezentacja nowości na Polskim rynku rajdowym – ABARTHA 500 R3T .

 

Prezentacja została przygotowana przez Fiat - Abarth Poland na którą zaproszono przedstawicieli wielu mediów. 

 

Załoga 44tuning.pl w składzie Robert Halicki i Tomasz Tkacz planuje udział w całym przyszłorocznym cyklu Rajdowego Pucharu Polski z założeniem dobrego poznania możliwości samochodu i pokonania jak największej ilości bezawaryjnych kilometrów.

Czytaj więcej: 44tuning wprowadza nowość na polski rynek rajdowy, prezentacja Abarth-a 500 R3T przed startem w...

Nasza załoga R.Halicki i T.Tkacz przywróciła świetność Fiata Seicento KIT CAR - 1 miejsce w Barbórce Cieszyńskiej w klasie i aż 7 miejsce w klasyfikacji generalnej! + Video

 

Czytaj więcej: Nasza załoga R.Halicki i T.Tkacz przywróciła świetność Fiata Seicento KIT CAR - 1 miejsce w...
Fiat Seicento KIT CAR załoga R.Halicki T.Tkacz na jednym z odcinków specjalnych - foto T.Macherzyński
W miniony weekend nasza załoga w składzie Robert Halicki  (kierowca) Tomasz Tkacz (pilot) zajęła w 38 Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej 1 miejsce w klasie RPP 7 czyli wśród samochodów o pojemności do 1400 ccm.

 

Sukces jest tym większy iż w klasyfikacji generalnej rajdu nasza załoga uplasowała się na bardzo wysokim 7 miejscu.

 

Jest to fenomenalny wynik zarówno załogi jak i naszego całego zespołu rajdowego. Był to trzeci start  Roberta Halickiego w tym roku w rajdzie po wieloletniej przerwie i po raz drugi staje na najwyższym stopniu podium. Do tego należy dodać, że ...

Czytaj więcej: Nasza załoga R.Halicki i T.Tkacz przywróciła świetność Fiata Seicento KIT CAR - 1 miejsce w...

Nasza załoga Robert Halicki Łukasz Gadowski w Barbórce Cieszyńskiej - Fiat Seicento KIT-CAR + VIDEO

Czytaj więcej: Nasza załoga Robert Halicki Łukasz Gadowski w Barbórce Cieszyńskiej - Fiat Seicento KIT-CAR + VIDEO
Załoga Robert Halicki Łukasz Gadowski w 37 Barbórce Cieszyńskiej - Fiat Seicento KIT CAR
Start w tegorocznej w tegorocznej Barbórce Cieszyńskiej wyglądał obiecująco, gdyż po 3 odcinkach specjalnych nasza załoga plasowała się na 26 miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu majac za sobą ponad 55 rywali. Trasa bardzo trudna, techniczna, w terenach górzystych w okolicach Wisły była wyzwaniem zarówno dla naszej załogi jak i samochodu. Jednakże po 4-tym odcinku specjalnym nasza załoga była zmuszona w celech bezpieczeństwa wycofać się z rajdu z uwagi na usterkę w układzie przeniesienia napędu. Dzięki specjalnej blokadzie mechanizmu różnicowego nasza załoga dojechała do mety odcinka mając napęd jedynie na prawe koło. Powodem okazała się wada materiałowa w jednej półosi krótkiej co spowodowało jej ukręcenie. Mimo tego nasza załoga zadowolona jest z wykonania stosownych kilometrów oesowych co napewno zaowocuje na rok przyszły. Dlatego umieściliśmy dla Państwa firmy z kamery pokładowej z trzech pierwszych odcinków specjalnych.

Czytaj więcej: Nasza załoga Robert Halicki Łukasz Gadowski w Barbórce Cieszyńskiej - Fiat Seicento KIT-CAR + VIDEO

Zespół 44tuning.pl przygotowuje się do startu w 37 Barbórce Cieszyńskiej 18-19.11. 2011

Czytaj więcej: Zespół 44tuning.pl przygotowuje się do startu w 37 Barbórce Cieszyńskiej 18-19.11. 2011
Załoga 44tuning.pl wystartuje w 37 edycji Barbórki Cieszyńskiej
Zespół 44tuning.pl z kierowcą Robertem Halicki i Łukaszem Gadowskim szykuje się do startu w 37 edycji Barbórki Cieszyńskiej. Załoga wystartuje w klasie A5 Fiatem Seicento KIT CAR. Tegoroczna 37 edycja rajdu - 18-19 listopada jak zapowiada organizator bedzie jak zwykle wymagająca i techniczna. Odcinki specjalne mają być zlokalizowane wookół Wisły i Ustronia, a jako otwierający ten rajd zapowiedzieli swóją obecność Adam Małysz, Krzysztof Hołowczyc czy Łukasz Sztuka. Zatem już teraz zapraszamy naszych klientów z tych rejonów do kibicowania naszej załodze oraz pasjonatów rajdów na trasy Barborki w tym roku, tym bardziej, że możliwe iż spadnie śnieg :-)

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.