Załóż swoje konto!
Już od teraz w naszym nowym obiekcie w Opolu pomiary mocy na profesjonalnej stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 4x4!

Już od teraz w naszym nowym obiekcie w Opolu pomiary mocy na profesjonalnej stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 4x4!

Od teraz u nas w Opolu dokonujemy pomiarów mocy samochodów osobowych i dostawczych na hamowni...

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot)...

Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Trudności z podjazdem pod górę? Brakuje mocy na trasie? Drżenie serca przy tankowaniu na stacji...

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

Jeździj przyjemniej i zarazem oszczędzaj na paliwie!

 Czy jest możliwe aby jeżdzić przyjemniej i zarazem oszczędzać na paliwie?.Tak, gdyż silnik...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Profesjonalny chiptuning - po prostu większa moc, jakość gwarantuje Mistrz Polski!

Bezpieczny i profesjonalny chip tuning
Bezpieczny i profesjonalny chip tuning
Dzieki naszej najnowszej technologii możemy także w Twoim samochodzie zwiększyć bezpiecznie moc poprzez Chip Tuning  programowy lub najnowszej generacji sterownik zewnętrzny DPP Performance. Jeżeli jesteś z takich miast jak Opole - Wrocław - Częstochowa -Gliwice - Katowice- Chorzów jak i okolic to możesz zyskać więcej mocy w bezpieczny sposób przyjeżdżając do nas na umówiony termin.


Nasz międzynarodowy zespół pracujący z pasja tworzą ludzie którzy mają za sobą już ponad 20 lat doświadczenia w branży tuningowej, tworzenie rozwiązań dla dużych koncernów motoryzacyjnych, jaki w opracowywaniu niegdyś rozwiązań dla zespołu Formuły 1 ( w tym Ferrari - EPC Performance Center - Wim Essing). Ponadto poprzez swój zespół czynnie bierzemy udział w sporcie sporcie samochodowym, a wyniki potwierdzają naszą wysoką kompetencję techniczną. To doświadczenie połączone z usprzętowieniem na bardzo wysokim poziomie (w 44tuning Performance Center posiadamy stanowiska obciążeniowo-diagnostyczne - hamownie dla wszystkich pojazdów) to gwarancja dla Ciebie wykonanej usługi w sposób bezpieczny i rzetelny. Przyjęliśmy prosta zasadę, że robimy dobrze albo nie robimy nic.


Oferujemy Chip Tuning programowy w formie indywidualnych optymalizacji poprzedzonych precyzyjną diagnostyką obciążeniową. Usługi te oferujemy począwszy od samochodów osobowych, po dostawcze i ciężarowe.

Dla silników bez możliwości chip tuningu oryginalnego sterownika np: silniki Toyota 2.0 i 2.2 D4D jak i klientów którzy zakupują nowe samochody na gwarancji  oferujemy optymalizacje i regulację przez najnowszej generacjo sterownik zewnętrzny DPP Performance. Jego działanie docenione przez wymagajacych klientów zarówno z Europy jak i USA  w bardzo bezpieczny i efektywny sposób pozwala na poprawę sprawności silników.

Na temat takiego rozwiązania więcej informacji znajdziesz tutaj - Co lepsze powerbox czy sterownik DPP?

Jak z pomiarem mojego samochodu na hamowni?

Posiadamy wszystkie specjalistyczne hamownie obciążeniowe dzięki którym dokonujemy pomiarów mocy i momentu. Ponadto podczas tych pomiarów weryfikujemy że możemy dokonać pomiaru w rzeczywistych warunkach pracy samochodu, co gwarantuje bezpieczny efekt.

Zapoznajsię teraz z opinią klienta który przyjechał do nas z Krakowa aby skorzystać z naszych usług- opinia chip tuning w 44tuning


Mam samochód na gwarancji, co mogę zrobić?

Ta także możemy zwiększyć moc Twojego samochodu i to w bezpieczny sposób, gdyż wykonujemy takie usługi dla rożnych dealerów samochodów. Ponadto oferujemy specjalne rozwiązania dla samochodów na gwarancji stworzone w oparciu o światowej jakości technologię np: Digital Power Pack Multichannel

Więcejinformacji znajdzie w dziale - chiptuning + gwarancja oraz Digital Power Pack


Ile mogę zyskać mocy w moim samochodzie?

Jest to wszystko zależne od rezerw jak i seryjne mocy Twojego silnika. Im większą masz seryjnie moc tym możesz zyskać więcej. Mimo tego samochody nawet o małych seryjnie mocach po bezpiecznych chip tuningu u nas jeżdżą znacznie przyjemniej.

Więcejinformacji na temat ile Ty możesz zyskać znajdziesz w katalogu tutaj: chip tuning profesjonalnie


Jeżeli chcesz mieć więcej przyjemności z jazdy Twoim samochodem to skontaktuj się z nami już teraz i zapytaj o możliwość bezpiecznego tuningu Twojego samochodu - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.