Załóż swoje konto!
Promocja modernizacji i optymalizacji mocy w ciężarówkach, rabaty nawet do 700 zł!

Promocja modernizacji i optymalizacji mocy w ciężarówkach, rabaty nawet do 700 zł!

Z uwagi na otrzymanie specjalnej dotacji wspierającej nasze cele rozwojowe wprowadzamy w życie...

44tuning.pl wzmacnia wozy bojowe Straży Pożarnej dzięki temu szybciej docierają na miejsce akcji!

44tuning.pl wzmacnia wozy bojowe Straży Pożarnej dzięki temu szybciej docierają na miejsce akcji!

Doświadczenie naszej firmy uznawane jest już w kilku sektorach polskiego rynku motoryzacyjnego,...

Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Trudności z podjazdem pod górę? Brakuje mocy na trasie? Drżenie serca przy tankowaniu na stacji...

Chip tuning z pomiarami na hamowni samochodów ciężarowych - Mercedes 1517 - 60 KM i 200 Nm więcej!

Chip tuning z pomiarami na hamowni samochodów ciężarowych - Mercedes 1517 - 60 KM i 200 Nm więcej!

  Samochód Mercedes 1517 od początku użytkowania należał do słabszych jednostek dając wrażenie...

Masz Mercedes-a Actros czy Atego? Zwiększ moc i zyskaj na paliwie!

Masz Mercedes-a Actros czy Atego? Zwiększ moc i zyskaj na paliwie!

Samochody ciężarowe marki Mercedes są dobrze znane i jak przystało na profesjonalną firmę...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Jak mieć większą moc i oszczedzać na paliwie w samochodach marki IVECO?

 

Optymalizacja mocy u nas owocuje dla Ciebie mniejszym zużyciem paliwa
Optymalizacja mocy u nas owocuje dla Ciebie mniejszym zużyciem paliwa

Już od teraz w bezpieczny i profesjonalny sposób możesz w swoim samochodzie dostawczym, ciężarowym marki IVECO mieć większą moc, a przy tym oszczędzać na paliwie. Ważne iż wszystko jest wykonywane w bezpieczny i sprawdzony dla silnika sposób poprzez wykonanie indywidualnych ustawień potrzebnych konkretnemu egzemplarzowi na bazie pomiarów mocy i momentu oraz analizy spalin AFR. Zależnie od modelu i wybranej opcji optymalizacji zyskasz znaczny przyrost momentu obrotowego od 10-25% ... 

 

oraz 10-25% mocy więcej. Masz do wyboru w zalezności od swoich potrzeb i indywidualnej potrzeby Twoich ciężarówek dwie opcje optymalizacji mocy  - Truck Tuning Economy w dużej mierze nastawiona na poprawienie elastyczności i zmniejszenie spalania oraz Truck Tuning Power - gdy Twojej ciężarówce brakuje mocy, mecząc sie spala za dużo.


Jak to możliwe że można mieć wiekszą moc w Iveco i oszczędzać na paliwie?


Samochody cieżarowe są seryjnie mocno blokowane aby można było wyróżnić w celach marketingowych wiele modeli z różną mocą. W dużej mierze baza silnikowa jest jednakowa, a silniki różnią się mocą wyjściową.

 

Z drugiej strony produkcja jest na skalę masową - wielkoseryjną i brak fabrykom czasu na kosztowne indywidualne dostrajanie każdego silnika z osobna.Dlatego optymalizacja indywidualna pracy silnika daje efekt przyrostu momentu obrotowego co sprzyja większej elastyczności. W pływa to pozytywnie na bezpieczniejszą pracą silnika jak i na tak ważne w transporcie większe zyski w postaci oszczędności na paliwie oraz polepszenie średniej predkości.

 

Po trzecie moc przy seryjnych ustawieniach uzyskiwana jest przez silniki w zbyt wysokich obrotach co powoduje zbyt duże zuzycie paliwa. Wiadomym jest, że "krecenie" tak dużego silnika w wyższym zakresie obrotów powoduje wzrost zużycia paliwa i nadmierne zużycie także samego silnika. Po optymalizacji moc wyższa uzyskiwana jest ok 300-400 obrotów szybciej.

 

W jaki sposób wykonujecie optymalizacje ciężarówek marki Iveco?


Na podstawie pomiarów mocy, momentu, elastyczności, analizy spalin AFR, mozliwości konstrukcyjnych konkretnego bazując na seryjnym programie z danego egzemplarza wykonujemy nowe ustawienia w oprogramowaniu które odpowiedają za polepszenie sprawności. Nowa korzystniejsze ustawienia oprogramowania są przygotowywane indywidualnie we wsparciu o program seryjny danego modelu samochodu. Zarówno zgranie jak i nagranie pragramu odbywa się metodą odpowiednią dla danego typu kasety ECU np: wielokrotnie przez OBD

 

Jakie opcje bezpiecznego zwiększenia mocy są do wyboru dla mojego Iveco?

 

Masz do wyboru sprawdzone rozwiązanie optymalizacji Truck Tuning Economy  - polegającym na poprawieniu osiągów średnio o 10-12 % i oszczędności na paliwe 5-10 % lub Truck Tuning Power, gdzie wzrost mocy sięga nawet 20-25% przy zachowaniu spalania na podobnym poziomie lub nieznaczych obniżeniach.

Więcej na temat tych dwóch opcji tuningu znajdzesz tutaj i dzięki temu będziesz wiedzial którę wybrać: Truck Tuning Ecomomy i Truck Tuning Power

 


Nowe Iveco Stralis - deska rozdzielcza
Nowe Iveco Stralis - deska rozdzielcza
Mam samochód marki Iveco w leasingu i to na gwarancji, czy mogę to zrobić?


Wielokrotnie tak, przy czym wymagane jest zachowanie dyskrecji. Nowe ustawienia sterowania spracą silnika czy całą jednostką napędową nagrywana jest samymi kodami jak program seryjny i serwis na przeglądzie odczytuje wielokrotnie jak wersję seryjną. Dlatego klienci nawet w całkowicie nowych samochodach  (zaleca się przejechanie min. 10 tyś. kilometrów) korzystają z optymalizacji u nas, mając z optymalizowaną moc do swoich potrzeb oszczedzają znaczące ilości paliwa rocznie.

 

Ile można zaoszczędzić paliwa rocznie w przypadku Stralisa?

 

Dla przykładu Iveco Tralis 430 który seryjnie przywozi normę ok 33-38 litrów potafi oszczedzać ok 2-4 litry na 100 km co daje przy przebiegu roczym 100 tys km oszczedność 2000-4000 litrów oszczędności rocznie !!! Zatem jeżeli masz 10 ciężarówek w swojej flocie to nie licz ile do tej pory wypuszczałeś paliwa w powietrze. Dlatego spokojnie siądź teraz i zastanów się co zrobisz z zaoszczędzonymi dziesiątkami tysięcy litrów które możesz już od teraz dzięki nam oszczędzać. Nie musisz teraz rozbyć wszystkich jednoczesnie, po prostu wykonaj u nas optymalizaje pierwszego samochodu a dokładnie sam zobaczysz się oszczedza na paliwie i dlaczego inne firmy potfafią mieć wieksze zyski z transportu.

 

Kto decyduje sie na wykonanie optymalizacji u Was?

 

Optymalizacje ciężarówek u nas wykonuja firmy których czy właściciele czy kierownicy floty mają pro rozwojowe podejście do biznesu, potrafią dobrze zarządzać swoją flotą, zależy im na profesjonaliźmie i bezpieczeństwie pracy ciężarówek oraz na dobrym rachunku ekonomicznym.

 

W jaki modelu Iveco mogę mieć większą moc i wreszcie mieć mniejsze spalanie? 

Możesz teraz skorzystac z informacji w katalogu przyrostów mocy - katalog lub skontaktować się z nami już teraz . Jest to dobry moment aby Twoje samochody marki Iveco dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom były mocniejsze a zarazem zarabiały dla Ciebie więcej, oszczędzając bezpiecznie na paliwie - tel. 604 532 800

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.