Załóż swoje konto!
Co to jest Powerbox  a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Co to jest Powerbox a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Powerboxy (moduły mocy) to kategoria produktów, których idea opiera się na modyfikacji sygnałów...

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot)...

Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Dużo spala Twój samochód ciężarowy? Czuje prędzej górę niż Ty ją widzisz? Rowiązanie dla Ciebie!

Trudności z podjazdem pod górę? Brakuje mocy na trasie? Drżenie serca przy tankowaniu na stacji...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Chcesz mieć większą moc i mniejsze spalanie w VW-Volkswagen Amarok 2.0 TDI 122 KM czy 163 KM? To możesz skorzystać jak kolejni kierowcy tych samochodów z profesjonalnego chip tuning-u na gwarancji przez DPP Multichannel! + WYKRES

Chip tuning na gwarancji samochodów VW - Volkswagen Amarok 2.0 Tdi 122 KM i 163 KM , podczas pomiarów na hamowni Maha LPS3000
Chip tuning na gwarancji samochodów VW - Volkswagen Amarok 2.0 Tdi 122 KM i 163 KM , podczas pomiarów na hamowni Maha LPS3000
Nowy sterownik DPP Multichannel Bosch dla silników grupy VW - Audi został jest dedykowany dla wielu nowych silników Common-Rail tej marki. W przypadku VW Amarok 2.0 Tdi poprzez ten bezinwazyjny rodzaj chip tuningu za pośrednictwem sterownika zewnętrznego Plug & Play zyskuje znacząco na dynamice oraz na poprawie osiągów.

 

Przysłowiowa „setka” pojawia się szybciej o ok. 1.5 sekundy, a elastyczność na biegu 4-tym ulega poprawie średnio o 4.5 sekundy. Ponadto najnowszy zakres bazowych ustawień został opracowany dla potrzeb tych silników pracujących w polskich  warunkach drogowych i na polskim paliwie.

 

Jest to tym ważne, iż fabryczne ustawienia mało sprzyjają pracy tych silników na „gorszej jakości’ paliwach dostępnych w Polsce mających tendencję do generowania większej ilości sadzy. Nowy zakres pracy silnika nadawany przez ustawienia sterownika DPP został tak opracowany aby zapewnić efektywne przyrosty jak i odpowiednią pracę filtra DPF.

 

Do tego dla klientów wybierających opcję pełnej optymalizacji na naszej hamowni obciążeniowej Maha wykonujemy stosowną regulację dla każdego egzemplarza z osobna celem uzyskania jak najlepszego i najbezpieczniejszego efektu tuningu.

 

Możliwości przyrostowe poprzez tą zaawansowaną formą bezinwazyjnego tuningu na gwarancji pozwalają na przyrosty ok. 28-35 KM i 55-65 Nm. więcej przy wersji 122 KM i ok. 27-30 KM i 58-65 Nm. przy wersji 2.0 TDI Bi-Turbo 163KM.

 

pdfWykres z hamowni VW Amarok 2.0 Tdi CR 122 KM - tuning DPP Multichannel

 

Dzięki zaawansowanemu „inteligentnemu” oprogramowaniu system DPP płynnie w zależności od obciążeń reguluje momentem obrotowym, pracą układu wtryskowego i doładowania stabilizując poprzez stosowne ustawienia tendencję pulsacyjnej pracy tego układu Common-Rail.

 

Poprzez lepszą wartość i charakterystykę momentu spalanie na trasie najczęściej ulega zmniejszeniu o ok. 0.8 – 1 litr na 100km.

 

Przy tych silnikach jest możliwość zakupu wysyłkowego na przebadanym i sprawdzonym zakresie ustawień, a montaż poprzez fabryczne złącza Plug & Play jest bardzo łatwy nawet dla osób nie mających szerokiej znajomości samochodów.

 

Ważnym jest także, że po zdemontowaniu sterownika DPP samochód odbierany jest przez ASO w 100% jak seryjny, bez śladu jakiegokolwiek zastosowania tuningu.

 

Więcej informacji o przyrostach zapraszamy do katalogu przyrostu mocy – chip tuning VW Amarok 2.0 TDI lub do bezpośredniego z nami - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.