Załóż swoje konto!
Co to jest Powerbox  a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Co to jest Powerbox a znacznie lepszy Digital Power Pack Multi Channel System?

Powerboxy (moduły mocy) to kategoria produktów, których idea opiera się na modyfikacji sygnałów...

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

Sensacja! Nasza załoga jadąca Abarth-em 500 R3T wśród gwiazd polskiego sportu samochodowego na Karowej! + Video

W dniu wczorajszym nasza załoga w składzie Robert Halicki (kierowca) i Tomasz Tkacz (pilot)...

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 200 KM z DPF – możliwa seryjnie niższa moc to mit czy prawda? + WYKRES

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 200 KM z DPF – możliwa seryjnie niższa moc to mit czy prawda? + WYKRES

Mitsubishi Pajero z silnikiem 3.2 DID 200 KM z filtrem cząstek stałych DPF faktycznie potrafią...

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas charytatywnych przejazdów naszego rajdowego Abarth-a R3T!

Jeździliśmy dla WOŚP w Opolu, ponad 20 osób przeżyło kilka przyjemnych chwil podczas charytatywnych przejazdów naszego rajdowego Abarth-a R3T!

Ponad 20 osób które wsparły swoimi datkami Opolską WOŚP miało możliwość bardzo szybkiego...

Już od teraz w naszym nowym obiekcie w Opolu pomiary mocy na profesjonalnej stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 4x4!

Już od teraz w naszym nowym obiekcie w Opolu pomiary mocy na profesjonalnej stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 4x4!

Od teraz u nas w Opolu dokonujemy pomiarów mocy samochodów osobowych i dostawczych na hamowni...

Katalog przyrostu mocy

- sprawdź ile możesz zyskać
Mojego pojazdu nie ma na liście

Zwiększenie mocy poprzez Chip tuning Super VIP w silnikach 1.6 Tdi Common-rail od sierpnia dostępne dla naszych klientów z Polski!

Czytaj więcej: Zwiększenie mocy poprzez Chip tuning Super VIP w silnikach 1.6 Tdi Common-rail od sierpnia...
Chip Tuning w silnikach 1.6 TDI Common Rail dostępny w 44tuning.pl
Długie testy opcji tuningu programowego w silnikach 1.6 Tdi w lipcu tego roku zaowocowały wykonaniem pierwszych egzemplarzy przez nasz zespół i od sierpnia zostały wprowadzone do oferty dla naszych klientów.

 

Oferujemy kilka opcji przyrostów dla wszystkich jednostek 1.6 Tdi CR marek Audi Seat Skoda i VW - Volkswagen począwszy od seryjnej wersji 75 KM poprzez wersję 90 KM aż po wersję 105 KM.

 

Przyrosty przy tych silnikach poprzez opcję  indywidualnej optymalizacji oscylują na poziomie 25-40 KM zależnie od wersji silnika i wybranej opcji przyrostowej. Mówiąc o konkretach np.: wersja 1.6 Tdi CR 90 KM może dysponować po tuningu mocą w zakresie 120-135 KM.

Czytaj więcej: Zwiększenie mocy poprzez Chip tuning Super VIP w silnikach 1.6 Tdi Common-rail od sierpnia...

Wznacniamy kolejne Porsche 997 Turbo tym razem już w naszym nowym obiekcie przy obwodnicy w Opolu - Kępa

Czytaj więcej: Wznacniamy kolejne Porsche 997 Turbo tym razem już w naszym nowym obiekcie przy obwodnicy w Opolu...
Porsche 997 Turbo podczas chiptuningu w nowym obiekcie w Opolu - Kępa
Już na naszym nowym obiekcie który mieści się przy północnej obwodnicy Opola – Kępa ul. Opolska 30 wykonaliśmy tuning kolejnego Porsche, tym razem 997 Turbo w wersji ze skrzynią automatyczną. Modernizacja miała charakter zmian ustawień pracy silnika oraz współpracy silnika ze w formie programowej – chip tuning. Optymalizacja została wykonana całkowicie bezinwazyjnie czyli przez złącze OBD. Silnik po takim tuningu zyskał ok. 46 KM i 137 Nm. poprawiając znacząco dynamikę samochodu i przyspieszenia oraz reakcję skrzyni biegów. W nowym obiekcie dysponujemy już hamownią obciążeniową Maha LPS 3000 4x4 i dysponując dużym doświadczenie w tuningu samochodów tej marki dokonujemy tuningu we wszystkich modelach Porsche zarówno z turbo jak i wolno ssących (bez turbo). Więcej informacji o przyrostach - katalog chip tuning Porsche lub kontakt

Opel Insignia OPC 2.8 V6 Turbo z mocą 370 KM po Chip Tuningu Super VIP ma lepszą elastyczność o 4 sekundy na 4-tym biegu!

Czytaj więcej: Opel Insignia OPC 2.8 V6 Turbo z mocą 370 KM po Chip Tuningu Super VIP ma lepszą elastyczność o 4...
Opel Insignia OPC 2.8 V6 Turbo po tuningu aż 4 sekundy lepsza elastyczność na 4-tym biegu!
W tym miesiącu wykonaliśmy tuning już dwóch egzemplarzy Opla Insigni z serii OPC 2.8 V6 Turbo zarówno w Opolu jak i w Warszawie w których to seryjna moc powinna wynosić 325 KM. W rzeczywistości z tą mocą bywa różnie, samochody te są bardzo czułe na jakość paliwa oraz jego stan w zbiorniku. Pomiary wykazały, ze przy zbyt niskim stanie paliwa moc ulega zmiejszeniu nawet o 40 KM. Mimo ten silnik po tuningu szybczej reaguje na naciśnięcie pedału gazu, irytująca użytkowników seryjna turbo dziura znacznie się zmiejsza dając więcej przyjemności z wyprzedzania. Do tego silnik w wyższych partiach obrotów dostaje "sportowego pazurka". Zdaniem kierujących tym samochodem dopiero po tuningu nabrał pełnego charakteru i teraz osiągi pasują do znaczka OPC. W przypadku jednego z egzemplarzy moc z 319 KM wzrosła do 370 KM a moment obrotowy z 425 Nm na 510 Nm. Elastyczność na 4-tym biegu to poprawa ok 4 sekundy. Całość modernizacji to ok. 6-8 godzin wraz z ustawieniem pracy silnika pod lepsze paliwa (98 czy 100 oktan). Więcej informacji - kontakt

Już od teraz w Opolu pomiary mocy na stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 3000 4x4 Long, czyli nawet 700 KM na osi !!!

Czytaj więcej: Już od teraz w Opolu pomiary mocy na stacjonarnej hamowni obciążeniowej MAHA LPS 3000 4x4 Long,...
Pomiary mocy chip tuning w Opolu na hamowni Maha LPS 3000 4x4 już dostępne
Od teraz u nas w Opolu dokonujemy pomiarów mocy samochodów osobowych i dostawczych przy chip tuningu na hamowni obciążeniowej Maha LPS 3000 4x4 Long. Pomiary mocy dokonujemy zarówno w samochodach napędzanych na jedną jak i na dwie osie także z większym rozstawem osi. Dlatego od teraz modernizacje wykonywane u nas w Opolu wykonywane są na podstawie pomiarów właśnie na tym najwyższej klasy sprzęcie. Hamownia posiada wszystkie certyfikaty i aprobaty producentów samochodów. Dodatkowo przy tym dokonujemy więcej testów diagnostycznych umożliwiając naszym klientom szerszy zakres pomiarowo - diagnostyczny. Do tego poszerzyliśmy wsparcie techniczne dla autoryzawanych serwisów, warsztatów samochodowych czy firm mających z nami współpracę w zakresie tuningu. Więcej informacji - kontakt hamownia - pomiar mocy Opole

Bezinwazyjny chip tuning silników 1.2 oraz 1.4 TSI na gwarancji poprzez system DPP Turbo Petrol już możliwy, sprawdź co zyskasz!

Czytaj więcej: Bezinwazyjny chip tuning silników 1.2 oraz 1.4 TSI na gwarancji poprzez system DPP Turbo Petrol...
DPP Multichannel Turbo Petrol czyli chip tuning silników 1.2 TSI oraz 1.4 TSI na gwarancji
Po szeregu testach w naszym ośrodku badawczo-rozwojowym oraz testach drogowych wprowadziliśmy dla klientów mających silniki 1.2 TSI oraz 1.4 TSI modernizację poprzez sterownik zewnetrzny DPP Turbo Petrol. Jest to tym ciekawsza oferta, że umożliwia użytkownikowi beziwazyjny tuning samochodu marki Audi Seat Skoda czy VW Volkswagen bedacego np: w leasingu czy na gwarancji. Celem powrótu do ustawień seryjnych wystarczy wypiąc 6 fabrycznych złączy. Nowa technologia systemu DPP oprawcowana dla tych silników pozwala na uzyskiwanie przyrostów bardzo zbliżonych do tuningu programowego, gdyż przy silnikach 1.2 TSI 105 KM czy 1.4 TSI 122 KM pozwala na uzyskanie ok. 20-25 KM przyrostu. W przypadku jednostek 1.4 TSI 140 150 KM czy 160 KM przyrosty oscylują w zakresie 25-30 KM. Do tego system pozwala na wykonanie indywidualnych ustawień pracy silnika w zależności od potrzeb egzemplarza. Zapraszamy zatem do zapoznania się z katalogiem przyrostów - katalog. Z usługi można skorzystać poprzez zakup wysyłkowy sterownika DPP lub z opcją strojenia indywidualnego zarówno w Opolu jak i w Warszawie. Wiecej informacji - kontakt

Używamy cookies tak jak większość witryn do udoskonalenia naszej strony, zbierania danych statystycznych oraz dla poprawienia Twojego komfortu korzystania z niej. Aby dowiedzieć się więcej zobacz polityka prywatności.